Munkatársak, oktatók

Dr. Németh András őrnagy, mb. tanszékvezető, egyetemi docens

Elérhetőség: „A” épület 8. em. 836.

Tel.: +36-1-432-9000/29-224, 29-055

Fax.: + 36-1-432-9228

e-mail: Nemeth.Andras@uni-nke.hu

Szakmai önéletrajz

Publikációs jegyzék

 

Prof. Dr. Kovács László dandártábornok, egyetemi tanár

Elérhetőség: „A” épület 6. em. 601.

Tel.: +36-1-432-9000/29-004

e-mail: Kovacs.Laszlo@uni-nke.hu

Szakmai önéletrajz

Publikációs jegyzék

 

Prof. Dr. Haig Zsolt ezredes, egyetemi tanár

Elérhetőség: „A” épület 6. em. 638.

Tel.: +36-1-432-9000/29-343

e-mail: Haig.Zsolt@uni-nke.hu

Szakmai önéletrajz

Publikációs jegyzék

 

Szökrény Zoltán alezredes, gyakorlati oktató

Elérhetőség: „A” épület 8. em. 843.

Tel.: +36-1-432-9000/29-635

e-mail: Szokreny.Zoltan@uni-nke.hu

Szakmai önéletrajz

Publikációs jegyzék

 

Szatmári Balázs főhadnagy, gyakorlati oktató

Elérhetőség: „A” épület 8. em. 847.

Tel.: +36-1-432-9000/29-217

e-mail: Szatmari.Balazs.Gabor@uni-nke.hu

Szakmai önéletrajz

Publikációs jegyzék

 

Dr. Németh József Lajos, egyetemi docens

Elérhetőség: „A” épület 8. em. 454.

Tel.: +36-1-432-9000/29-194

e-mail: Nemeth.Jozsef@uni-nke.hu

Szakmai önéletrajz

Publikációs jegyzék

 

 

Dr. Fatalin László, egyetemi docens

Elérhetőség: 40/C. épület

Tel.: +36-1-432-9000/29-160

e-mail: Fatalin.Laszlo@uni-nke.hu

Szakmai önéletrajz

Publikációs jegyzék

 

Dr. Seller Rudolf, mérnöktanár

Elérhetőség: „A” épület 8. em. 842.

Tel.: +36-1-432-9000/29-360

e-mail: Seller.Rudolf@uni-nke.hu

Szakmai önéletrajz

Publikációs jegyzék

 

Dr. Kiss István Csaba, tanszéki mérnök

Elérhetőség: 40/C. épület

Tel.: +36-1-432-9000/29-160

e-mail:  Kiss.Istvan.Csaba@uni-nke.hu

Szakmai önéletrajz

Publikációs jegyzék