Munkatársaink

Név: Dr. Hornyacsek Júlia alezredes, egyetemi docens

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. VII. em. 723. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-524

E-mail: Hornyacsek.Julia@uni-nke.hu

MTMT elérhetőség

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Petruska Ferenc alezredes, egyetemi tanársegéd

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 451. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-202

E-mail: Petruska.Ferenc@uni-nke.hu

MTMT elérhetőség

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Farkas Ádám főhadnagy, egyetemi adjunktus

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. VII. em. 714. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-492

E-mail: Farkas.Adam@uni-nke.hu

MTMT elérhetőség

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Kaló József egyetemi docens

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 443. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-168

E-mail: Kalo.Jozsef@uni-nke.hu

MTMT elérhetőség

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Kelemen Roland, tudományos segédmunkatárs

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. VII. em. 714. iroda

                        SZE „J” ép. II. em. 211. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-492

                +36-96-503-400

E-mail: Kelemen.Roland@uni-nke.hu

             kelemen.roland@sze.hu

MTMT elérhetőség

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Ujházi Lóránd István tudományos főmunkatárs

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 407. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-282

E-mail: Ujhazi.Lorand@uni-nke.hu

MTMT elérhetőség

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. László Viktória egyetemi tanársegéd

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. VII. em. 714. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-492

E-mail: Laszlo.Viktoria@uni-nke.hu

MTMT elérhetőség

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Vincze Viola egyetemi tanársegéd

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 440. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-416

               +36-1-474-1167/21-291

E-mail: Vincze.Viola@uni-nke.hu

             Vincze.Viola@hm.gov.hu    

MTMT elérhetőség

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Juhász László ezredes, kiemelt külső munkatárs

Elérhetőség: HM-I, 1055 Bp., Balaton u. 7-11., A ép. I. em. 178.

Telefon: +36-1-474-1168/22-075

E-mail: Juhasz.Laszlo@hm.gov.hu

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Lakatos László ny. vezérőrnagy, kiemelt külső munkatárs

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 449. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-427

E-mail: Lakatos.Laszlo@uni-nke.hu

MTMT elérhetőség

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Laudon Szandra tanszéki előadó

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 438-440. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-436

E-mail: Laudon.Szandra@uni-nke.hu 

Fogadóóra időpontja: Minden nap előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Vargyas Diána szervezési referens

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 438-440. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-132

E-mail: Vargyas.Diana@uni-nke.hu 

Fogadóóra időpontja: Minden nap előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye