Oktatók

A tanszék oktatói

 

Dr. habil. Gyarmati József alezredes

egyetemi docens, tanszékvezető

                 Gyarmati.Jozsef@uni-nke.hu

Dr. Vég Róbert alezredes

egyetemi docens

                 Vegh.Robert@uni-nke.hu

Dr. Hajdú Ferenc

adjunktus

                 Hajdu.Ferenc@uni-nke.hu

Dr. Zentay Péter

egyetemi docens

                 zentay.peter@bgk.uni-obuda.hu

Gávay György Viktor százados

tanársegéd

                 Gavay.Gyorgy@uni-nke.hu

Sebők István őrnagy

kiemelt főtiszt, tanársegéd

                 Sebok.Istvan@uni-nke.hu

Vicze Károly Sándor százados

gyakorlati oktató

                 Vicze.Karoly.Sandor@uni-nke.hu

Szalai Tamás törzszászlós

szakoktató        

                 Szalai.Tamas@uni-nke.hu

Prof. Dr. Berek Lajos ny. ezredes

egyetemi tanár, biztonságtechnika

                 Berek.Lajos@uni-nke.hu

Dr. Kiss Sándor ny. ezredes

óraadó, biztonságtechnika

                 Kiss.Sandor@uni-nke.hu