Munkatársak

Dr. habil. Négyesi Imre alez. tanszékvezető egyetemi docens

Elérhetőség: 41. épület II. em. 217/A

Tel.: +36-1-432-9000/29-254

e-mail: Negyesi.Imre@uni-nke.hu

Önéletrajz

 

Prof. Dr. Munk Sándor ny. ezds. egyetemi tanár

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 215.

Tel.: +36-1-432-9000/29-399

e-mail: Munk.Sandor@uni-nke.hu

Önéletrajz

 

Dr. Rikk János sz. szds. tanársegéd

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 217/B

Tel.: +36-1-432-9000/29-608

e-mail: Rikk.Janos@uni-nke.hu

Önéletrajz

 

Szabó András Miklós szds. tanársegéd

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 214

Tel.: +36-1-432-9000/29-609

e-mail: Szabo.Andras@uni-nke.hu

Önéletrajz

 

Libik Katalin szds. gyakorlati oktató

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 211

Tel.: +36-1-432-9000/29-418

e-mail: Libik.Katalin@uni-nke.hu

 

Fehér András sz. szds. gyakorlati oktató

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 213

Tel.: +36-1-432-9000/29-489

e-mail: Feher.Andras@uni-nke.hu

 

Horváth Ottó hadnagy gyakorlati oktató

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 212/b

Tel.: +36-1-432-9000/29-652

e-mail: Horvath.Otto@uni-nke.hu

Önéletrajz

 

Bánsághi Anna tanársegéd

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 220

Tel.: +36-1-432-9000/29-637

e-mail: Bansaghi.Anna@uni-nke.hu

Önéletrajz

 

Török Péter tanársegéd

Elérhetőség: 41. ép. II. em. 212/a

Tel.:

e-mail: Torok.Peter@uni-nke.hu

Önéletrajz


Számítógépes rendszeradminisztrátor

Taglieber Miklós technikus

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 212

Tel.: +36-1-432-9000/29-474

e-mail: Taglieber.Miklos@uni-nke.hu

Önéletrajz


Maráz Tamásné előadó

Tanszéki adminisztrátor

Elérhetőség: 41. épület II. em. 217

Tel.: +36-1-432-9000/29-640

e-mail: maraz.tamasne@uni-nke.hu