Munkatársaink

Név: Prof. Dr. Gellér Balázs egyetemi tanár, tanszékvezető

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 440. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-416

E-mail: Geller.Balazs.Jozsef@uni-nke.hu

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. habil. Hornyacsek Júlia alezredes, egyetemi docens

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. VII. em. 723. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-524

E-mail: Hornyacsek.Julia@uni-nke.hu

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Petruska Ferenc őrnagy, egyetemi tanársegéd

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 451. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-202

E-mail: Petruska.Ferenc@uni-nke.hu

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Farkas Ádám főhadnagy, egyetemi tanársegéd

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. VII. em. 714. iroda

                        HM I. „A” ép. III. em. 372. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-492

                +36-1-474-1168/21-177

E-mail: Farkas.Adam@uni-nke.hu

              farkas.adam@hm.gov.hu

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Kaló József egyetemi docens

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 443. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-168

E-mail: Kalo.Jozsef@uni-nke.hu

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Kelemen Roland, tudományos segédmunkatárs

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. VII. em. 714. iroda

                        SZE „J” ép. II. em. 211. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/492

                +36-96-503-400

E-mail: Kelemen.Roland@uni-nke.hu

             kelemen.roland@sze.hu

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Keszely László ezredes, egyetemi tanársegéd

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. VII. em. 714. iroda

                        HM I. „A” ép. I. em. 175. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-492

                +36-1-474-1168/21-262

E-mail: Keszely.Laszlo@uni-nke.hu

             keszely.laszlo@hm.gov.hu

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. habil. Ujházi Lóránd István tudományos főmunkatárs

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 407. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-282

E-mail: Ujhazi.Lorand@uni-nke.hu

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. László Viktória egyetemi tanársegéd

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. VII. em. 708. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-415

E-mail: Laszlo.Viktoria@uni-nke.hu

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Dr. Lakatos László ny. vezérőrnagy, kiemelt külső munkatárs

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 449. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-427

E-mail: Lakatos.Laszlo@uni-nke.hu

Fogadóóra időpontja: Előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye

 

Név: Laudon Szandra tanszéki előadó

Elérhetőség: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” ép. IV. em. 438-440. iroda

Telefon: +36-1-432-9000/29-436

E-mail: Laudon.Szandra@uni-nke.hu 

Fogadóóra időpontja: Minden nap előre egyeztetett időpontban

Fogadóóra helye: Elérhetőség helye