Kiváló szereplés a Magyar Honvédség síbajnokságán

Február 8-án került megrendezésre, lesiklás versenyszámban, a Magyar Honvédség 2018. évi síbajnoksága az eplényi Sí arénában. A síelők 3 korosztályban mérhették össze sí tudásukat, 35 év alatti, 35-55 év közötti és 55 év feletti kategóriákban. Külön versenyeztek a nők és a gyerekek, valamint a hódeszkások is. Egyetemünket és a Ludovika Zászlóaljat 11 versenyző képviselte e rangos megmérettetésen. A népes mezőny, a zord időjárás és a pálya rossz minősége ellenére versenyzőink kiválóan szerepeltek. Eredményességüket a csapatban elért 2. helyezés fémjelzi. Kiemelendő, Lascsik Hanna htj.,  aki a nők versenyében bronzérmet szerzett, valamint Tóth Barnabás htj. aki pedig a snowboardosok mezőnyében vívta ki az előkelő 3. helyet. A csapat többi versenyzőjének kiváló teljesítménye is nagymértékben hozzájárult a szép csapateredményhez.

Csapatunk tagjai: Bánszki Gábor alezredes, Detre Zoltán alezredes, Kordás Attila hadnagy, Lascsik Hanna htj., Ruszkovics Patrik htj., Tóth Barnabás htj., Major Márk htj., Mojzer Ákos htj., Énekes Márton htj., Babinka István htj., Szalai Zsombor htj.

Címkék: Főoldali hír 2018