Nemzetközi Tudományos Diákköri Konferencia a HHK-n

A Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar az Intézményi Tudományos Diákköri Konferenciával (ITDK) párhuzamosan 2019. december 4-6. között rendezte meg az International Scientific Students' Associations Conference-t.

A nemzetközi tudományos rendezvényen a HHK partnerintézményeinek hallgatói mutathatták be kutatásaikat és kapcsolódó tudományos eredményeiket. A rendezvény részeként a résztvevők megismerhették a Ludovika Campust, majd egy közös vacsorán vettek részt.

Az elismerések és ajándékok átadása során Dr. Jobbágy Zoltán ezredes, a kar nemzetközi dékánhelyettese méltatta az elkészített dolgozatok, valamint az előadások magas színvonalát és a hallgatók felkészültségét. Kihangsúlyozta, hogy az ilyen rendezvényeken való részvétel komoly lehetőség mindenki számára, hogy belépjen a tudományos életbe.

Címkék: Főoldali hír 2019