Munkatársak, oktatók

Tanszékvezető  Dr. Németh András alezredes,  egyetemi docens
  Önéletrajz
Iroda: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” épület 8. em. 836.
Telefon: +36-1-432-9000 / 29-224
Email: Nemeth.Andras@uni-nke.hu
Fogadóóra: előre egyeztetett helyen és időpontban
Publikációk az MTMT-n
ODT adatlap
Oktatási-kutatási terület: vezeték nélküli rendszerek, alternatív valóság technológiák, mesterséges intelligencia, robotika
 
Oktatók Dr. Kovács László dandártábornok, egyetemi tanár
  Önéletrajz
Iroda: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” épület 6. em. 601.
Telefon: +36-1-432-9000 / 29-004
Email: Kovacs.Laszlo@uni-nke.hu
Fogadóóra: előre egyeztetett helyen és időpontban
Publikációk az MTMT-n
ODT adatlap
Oktatási-kutatási terület: Kiberműveletek, Kiberhadviselés, Kiberterrorizmus, Információs műveletek, Elektronikai hadviselés, Elektronikai felderítés, támogatás, Összadatforrású felderítés,
 
  Dr. Haig Zsolt ezredes, egyetemi tanár
  Önéletrajz
Iroda: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” épület 6. em. 638.
Telefon: +36-1-432-9000 / 29-343
Email: Haig.Zsolt@uni-nke.hu
Fogadóóra: előre egyeztetett helyen és időpontban
Publikációk az MTMT-n
ODT adatlap
Oktatási-kutatási terület: Információs műveletek; Elektronikai hadviselés; Kiberhadviselés; Kibertéri műveletek, Információs infrastruktúrák támadása és védelme;
 
  Szökrény Zoltán alezredes, gyakorlati oktató
  Önéletrajz
Iroda: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” épület 8. em. 843.
Telefon: +36-1-432-9000 / 29-635
Email: Szokreny.Zoltan@uni-nke.hu
Fogadóóra: előre egyeztetett helyen és időpontban
Publikációk az MTMT-n
ODT adatlap
Oktatási-kutatási terület: Lokátor technika, Katonai (védelmi) elektronika, Oktatástechnika és technológia
 
  Szatmári Balázs százados, gyakorlati oktató
  Önéletrajz
Iroda: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” épület 8. em. 847.
Telefon: +36-1-432-9000 / 29-217
Email: Szatmari.Balazs.Gabor@uni-nke.hu
Fogadóóra: előre egyeztetett helyen és időpontban
Publikációk az MTMT-n
ODT adatlap
Oktatási-kutatási terület: Elektronikai hadviselés eszközök/rendszerek, Elektronikai hadviselés szimulátor, Pilóta nélküli légijárművek (drónok) elleni tevékenység (C-UAV), Képi felderítés, elemzés (IMINT)
 
  Dr. Fatalin László, egyetemi docens
  Önéletrajz
Iroda: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus 40/C. épület
Telefon: +36-1-432-9000 / 29-160
Email: Fatalin.Laszlo@uni-nke.hu
Fogadóóra: előre egyeztetett helyen és időpontban
Publikációk az MTMT-n
ODT adatlap
Oktatási-kutatási terület: hálózati analízáció
 
  Kralovánszky Kristóf, tanársegéd
  Önéletrajz
Iroda: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” épület 7. em. 713.
Telefon: +36-1-432-9000 / 29-285
Email: Kralovanszky.Kristof@uni-nke.hu
Fogadóóra: előre egyeztetett helyen és időpontban
Publikációk az MTMT-n
ODT adatlap
Oktatási-kutatási terület: Információs műveletek; Kibertéri műveletek és az állami akaratérvényesítés kapcsolatai; Kritikus és szuperkritikus infrastruktúrák interdependenciái
 
  Dr. Seller Rudolf, mérnöktanár
  Önéletrajz
Iroda: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” épület 8. em. 842.
Telefon: +36-1-432-9000 / 29-360
Email: Seller.Rudolf@uni-nke.hu
Fogadóóra: előre egyeztetett helyen és időpontban
Publikációk az MTMT-n
ODT adatlap
Oktatási-kutatási terület: Radarelmélet
 
  Dr. Kiss István Csaba, tanszéki mérnök
  Önéletrajz
Iroda: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus 40/C. épület
Telefon: +36-1-432-9000 / 29-160
E-mail: Kiss.Istvan.Csaba@uni-nke.hu
Fogadóóra: előre egyeztetett helyen és időpontban
Publikációk az MTMT-n
ODT adatlap
Oktatási-kutatási terület: digitális technológia
 
  Szabó András százados, tanársegéd
  Önéletrajz
Iroda: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus 41. épület II. em. 214.
Telefon: +36-1-432-9000 / 29-609
Email: Szabo.Andras@uni-nke.hu
Fogadóóra: előre egyeztetett helyen és időpontban
Publikációk az MTMT-n
ODT adatlap
Oktatási-kutatási terület: Informatika
 
  Benkő Zoltán hadnagy, gyakorlati oktató
  Önéletrajz
Iroda: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus „A” épület 8. em. 845.
Telefon:  +36-1-432-9000 / 29-275
Email: Benko.Zoltan@uni-nke.hu
Fogadóóra: előre egyeztetett helyen és időpontban
Publikációk az MTMT-n
ODT adatlap
Oktatási-kutatási terület: Analóg és digitális technológia, Elektronika Oktatástechnika és technológia