Munkatársak

Dr. Négyesi Imre alez. tanszékvezető egyetemi docens

Elérhetőség: 41. épület II. em. 217/A

Tel.: +36-1-432-9000/29-254

e-mail: Negyesi.Imre@uni-nke.hu

 

Dr. Munk Sándor ny. ezds. egyetemi tanár

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 215.

Tel.: +36-1-432-9000/29-399

e-mail: Munk.Sandor@uni-nke.hu

 

Szabó András Miklós szds. tanársegéd

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 214

Tel.: +36-1-432-9000/29-609

e-mail: Szabo.Andras@uni-nke.hu

 

Fehér András sz. örgy. gyakorlati oktató

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 213

Tel.: +36-1-432-9000/29-489

e-mail: Feher.Andras@uni-nke.hu

 

Bánsághi Anna tanársegéd

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 220

Tel.: +36-1-432-9000/29-637

e-mail: Bansaghi.Anna@uni-nke.hu

 

Török Péter tanársegéd

Elérhetőség: 41. ép. II. em. 212/a

Tel.:

e-mail: Torok.Peter@uni-nke.hu

 

Besenyei Magdolna sz. hadnagy gyakorlati oktató

Elérhetőség: 41. ép. II. em. 217

Tel.: +36-1-432-9000/29-608

e-mail: Besenyei.Magdolna@uni-nke.hu

 

Számítógépes rendszeradminisztrátor

Taglieber Miklós technikus

Elérhetőség: 41.  ép. II. em. 212

Tel.: +36-1-432-9000/29-474

e-mail: Taglieber.Miklos@uni-nke.hu

Önéletrajz


Maráz Tamásné előadó

Tanszéki adminisztrátor

Elérhetőség: 41. épület II. em. 217

Tel.: +36-1-432-9000/29-640

e-mail: maraz.tamasne@uni-nke.hu