Gyászhír

Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Fájó szívvel értesítjük a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar munkatársait, hogy Szakács Gabriella (korábbi nevén: Földesi Gabriella) életének 63. évében 2021. március 28-án elhunyt.

Szakács Gabriella több, mint három évtizeden keresztül volt a Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar, valamint a jogelőd Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem és a Zrínyi Miklós Katonai Akadémia munkatársa. 2001-től kezdődően 2017-ben történt nyugdíjba vonulásáig a Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar Nyelvvizsgaközpontjában dolgozott referens munkakörben.

Temetésére 2021. április 15-én 10.45-kor Budapesten kerül sor az Új Köztemetőben. A gyászoló család fájdalmában osztoznak volt munkatársai, az egyetem egykori és mai polgárai.

Dr. Pohl Árpád dandártábornok

dékán