Gyászhír

Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Mély megrendüléssel osztom meg Önökkel a tragikus hírt, mely szerint életének 89. évében, türelemmel viselt betegség után 2022. május 29-én elhunyt Dr. Veréb Tivadar nyugállományú mk. ezredes úr, a jogelőd Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola volt docense.

Ezredes úr 1967-től vett részt a katonai felsőoktatásban. 1989-ben a Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola kiképzési osztályvezetőjeként vonult nyugállományba.

Dr. Veréb Tivadar nyugállományú mk. ezredes úr temetésére katonai tiszteletadással 2022. június 24-én 09:45-kor kerül sor a Farkasréti Temető Makovecz termében. A gyászoló család fájdalmában osztoznak a főiskola egykori és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar mai polgárai.

Dr. Pohl Árpád dandártábornok