Kegyeleti hírek

Mély megrendüléssel vettük tudomásul, hogy 2021. január 18-án, életének 89. évében elhunyt Ács Tibor nyugállományú ezredes, a hadtudomány (a Magyar Tudományos Akadémia) doktora.
Mély megrendüléssel osztom meg Önökkel a szomorú hírt, mely szerint Koncz János nyugállományú ezredes, a jogelőd Kossuth Lajos Katonai Főiskola Társadalomtudományi Tanszék tanszékvezetője 2021. január 07-én, életének 75. évében elhunyt.
Mély megrendüléssel vettük tudomásul és osztjuk meg a szomorú hírt, mely szerint Dr. Kádas Géza, a jogelőd Zrínyi Miklós Katonai Akadémia és Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem oktatója, tanszékvezetője, nyelvképző központ igazgatója 2021. január 08-án, életének 82. évében elhunyt.
Mély megrendüléssel osztom meg Önökkel a tragikus hírt, mely szerint Venekei István nyugállományú alezredes úr, a jogelőd Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola Hadtáp és Pénzügyi Tanszék oktatója, 2021. január 11-én, életének 102. évében elhunyt.
Prof. Dr. Vámosi Zoltán László nyugállományú alezredes úr, a jogelőd Zrínyi Miklós Katonai Akadémia volt tanszékvezetője 2020. december 01-jén, életének 77. évében elhunyt.
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar munkatársai búcsúznak az életének 62. évében elhunyt Vörös György volt közalkalmazott testnevelő tanártól, kiváló oktató és sportembertől, többszörös magyar tollaslabda bajnoktól.

Mély megrendüléssel osztom meg Önökkel a tragikus hírt, mely szerint Dr. Rádli Tibor nyugállományú ezredes úr 2020.10.12-én, életének 68. évében tragikus hirtelenséggel elhunyt.